Booking.com

Letisko
BRATISLAVA

Letisko
KOŠICE

Letisko
PIEŠŤANY

Letisko
POPRAD-TATRY

Home
Letecké spoločnosti
Mapy destinácií
Lietadlá
Fotogaléria
Diskusné fórum
Zápisky cestovateľa
Registrácia
Prihlásenie


e-mail
web@slovak-airports.net


copyright
©
slovak-airports.net
2002-2023

Novinky letného letového poriadku

Letný letový poriadok 2004 sa ponesie v znamení vstupu Slovenska do Európskej Únie. O nové bratislavské linky do celej Európy sa postará hneď niekoľko leteckých spoločností.
Spolu päť nových liniek otvorí slovenský low-cost SkyEurope Airlines. Už v sobotu 27.3. poletí Boeing 737-500 na novej pravidelnej linke do Barcelony. O deň neskôr bude otvorená linka Bratislava-Amsterdam (Schiphol) so štyrmi letmi týždenne. 10. apríla sa uskutoční prvý let do Ríma na letisko Ciampino. Odlety z Bratislavy budú v pondelok, stredu a sobotu. Novou čisto letnou destináciou spoločnosti sa stane Palma de Mallorca, kam sa bude lietať každý piatok od 18.júna do 17.septembra.
Na nové linky bude najbohatší mesiac máj. 1. mája začne SkyEurope z Bratislavy lietať do Varšavy. V ten istý deň sa začne lietať aj na nových linkách Austrian Airlines: Brusel, Paríž a Londýn. Od 3.5. bude 2x (v nedeľu raz) denne lietať lietadlo spoločnosti Lufthansa na linke z Bratislavy do Mníchova. 31. mája otvoria svoju novú linku na londýnsky Gatwick Slovenské Aerolínie. Národný prepravca už od 25.3. lieta 2x týždenne do Tel Avivu, od 29.3. do Bruselu každý pracovný deň.
Bulharský Hemus Air bude toto leto pravidelne lietať okrem Sofie aj do Varny.

Letný letový poriadok vstúpi do platnosti v nedeľu 28. marca 2004.

25.3.2004, Bon-Cu


Za údaje zverejnené na týchto stránkach a ani za následky ich použitia neručíme!