Letisko
BRATISLAVA

Letisko
KOŠICE

Letisko
PIEŠŤANY

Letisko
POPRAD-TATRY

Home
Letecké spoločnosti
Mapy destinácií
Lietadlá
Fotogaléria
Diskusné fórum
Zápisky cestovateľa
Registrácia
Prihlásenie


e-mail
web@slovak-airports.net


copyright
©
slovak-airports.net
2002-2023

Bratislavské linky Ryanairu na leto 2008

Aktualizácia 18. marca 2008

Ryanair oznámil ukončenie linky do Brém. Tri týždenné lety do tejto destinácie sú v ponuke už len do 31. mája.
Ďalšia zmena nastala na linke Bratislava-Londýn (Stansted). Večerný let linky FR2316/FR2317 bude v prevádzke už iba v párne dni (ut., št. a so.). Počas nepárnych dní bude táto linka po novom odlietať z Londýna o 09:50, z Bratislavy potom o 13:25. Nedelný let bude odlietať o 5 minút skôr. Ranná linka ostáva bez zmien.

Bola tiež ohlásená nová linka do škótskeho Edinburghu. Lietať sa začne 24. septembra s frekvenciou 4 lety za týždeň.


Zverejnené 7. februára 2008

Pre letnú sezónu ma Ryanair zatiaľ prichystaných desať liniek smerujúcich z rôznych častí Európy do Bratislavy. Poslednou novinkou prepravcu je britský Birmingham.

Birmingham je zatiaľ jedinou novinkou ohlásenou na leto. Linka bude v prevádzke v utorok, štvrtok a sobotu, odlet z Bratislavy o 20:10. Na tejto linke lieta aj SkyEurope v nepárne dni s odletom o 12:00.

Výrazná zmena nastane na linke do Dublinu. Doposial lietadlo z Bratislavy odlietalo o 17:45, no od konca marca bude denne odlietať už o 10:10, teda iba 20 minút po odlete lietadla SkyEurope.
Letové casy sa zmenia aj na linke do Girony pri Barcelone. V zimnom období sa lieta v poobedných časoch. Pre letné obdobie sú už v predaji večerné lety, odlet z Bratislavy o 20:10 (pon., str., pia., ned.).
Od 22. mája do 22. septembra sa zredukuje počet letov do Bristolu. Zo sučasných troch týždenných letov bude od tohto dátumu linka prevádzkovaná už iba v pondelky a štvrtky. Letové časy ostanú bez zmien.
Linka do Hahnu (Frankfurt) bude aj naďalej v prevádzke denne vo večerných časoch. Výnimkou sú len lety od 1. do 12. apríla, kedy budú lietadlá v párnych dňoch odlietať z Bratislavy už o 11:55.
Poslednou minizmenou je posunutie nedelného večernédo odletu do Londýna (Stansted) o desať minút na čas 22:40.

Ostatné linky Ryanairu z Bratislavy do Brém, Milána (Bergamo), Štokholmu a Nottinghamu (East Midlands) ostávajú bez zmien.

Letný letový poriadok bude v platnosti od 30. marca 2008 do 25. oktobra 2008.

7.2.2008, Bon-Cu


Za údaje zverejnené na týchto stránkach a ani za následky ich použitia neručíme!