Letisko
BRATISLAVA

Letisko
KOŠICE

Letisko
PIEŠŤANY

Letisko
POPRAD-TATRY

Home
Letecké spoločnosti
Mapy destinácií
Lietadlá
Fotogaléria
Diskusné fórum
Zápisky cestovateľa
Registrácia
Prihlásenie


e-mail
web@slovak-airports.net


copyright
©
slovak-airports.net
2002-2024

Wizz Air v Košiciach - zmeny budú na všetkých linkách

Wizz Air v júni v Košiciach otvorí dve nové linky, zároveň však zredukuje lety do Veľkej Británie a zmení letové časy všetkých ostatných liniek z východu Slovenska. V tabuľke prinášame aktuálny aj plánovaný rozpis letov Wizz Air-u z/do Košíc.

Od 23. júna bude zahájená prevádzka na novej pravidelnej linke do Tel Avivu, lietať sa bude každý utorok a sobotu. Následne 25. júna bude otvorená aj linka do nemeckého Kolína, letovými dňami budú štvrtok a nedeľa. Linka do Bristolu bude zrušená bez náhrady, naposledy poletí 19. júna 2017.

Spolu s otvorením nových liniek vstúpia do platnosti aj zmeny na všetkých ostatných linkách Wizz Air-u v Košiciach. Linka do Londýna (Luton) už nebude z Košíc odlietať v skorých ranných hodinách, ale až v čase obeda. Prílet je plánovaný väčšinou až nasledujúci deň v nočných hodinách. Lety v stredu a nedeľu večer sa rušia, linka tak bude v prevádzke už iba 7x týždenne. Zmena letových časov nastane aj na linke z Londýna do Popradu, ktorá je obsluhovaná lietadlom z košickej základne.

V dvoch tabuľkách nájdete prehľad o aktuálnych letoch lietadla na košickej základni, ale aj o plánovaných letoch od 23. júna 2017.

(tabuľka vo formáte PDF)17.4.2017, Bon-Cu


Za údaje zverejnené na týchto stránkach a ani za následky ich použitia neručíme!